Generatywna Sztuczna Inteligencja: Jak stworzyć własnego co-pilota do kreowania i zarządzania produktami i usługami na każdym poziomie organizacji

Czy zastanawialiście się, jak język naturalny może demokratyzować technologię? Albo jak generatywna sztuczna inteligencja może wspomóc różne dziedziny biznesu – od analizy danych po zarządzanie produktem? W trakcie prezentacji zgłębiam moc kontekstu, który zmienia obecne paradygmaty. Przekonuję jak era copilot’ów wpłynie na naszą codzienną pracę. Pomagam również odkryć jakie kompetencje będą potrzebne w świecie napędzanym przez AI. Od copilota programisty, przez analityka danych, aż po CEO – dowiedz się, jak sztuczna inteligencja może stać się Twoim najcenniejszym współpracownikiem!

Prelekcja wygłosiłem podczas #6 Sesji Strategicznej Data Excellence, która odbyła się w dniu 28 września 2023 roku (podsumowanie tutaj).

Prelekcję wygłosiłem również w ramach Seminarium Naukowego IntoDIGITAL / AI Lab Szkoły Głównej Handlowej. Zapis prelekcji poniżej.

Poza Liczbami: Inne Twórcze Przestrzenie

Matematyka i muzyka są ściśle powiązane przez rytm, harmonię i struktury

Matematyka i muzyka są ściśle powiązane przez rytm, harmonię i struktury, które wykorzystują matematyczne wzory i proporcje do tworzenia estetycznych i emocjonalnych doznań. Z nieśmiałą ekscytacją przedstawiam moją pierwszą poważniejszą kompozycję, w której starałem się uchwycić te połączenia.

https://youtu.be/YSOZPiXw6CY
I Am Here – RELEARN – Mariusz Gromada (2024)
I Am Here – RELEARN – Mariusz Gromada (2024)
https://youtu.be/XTOjmucEAsw
Deep Under – RELEARN – Mariusz Gromada (2024)
Deep Under – RELEARN – Mariusz Gromada (2024)

Scalar – zaawansowana aplikacja mobilna z silnikiem matematycznym mojego autorstwa

Views All Time
Views All Time
351
Views Today
Views Today
2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *